RES trainer | O nas
815
page-template-default,page,page-id-815,qode-news-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-17.7,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

RES tainer

RES tainer specjalizuje się w realizacji szkoleń oraz kursów specjalistycznych dla grup zawodowych, przedsiębiorców oraz pracowników mikro i małych przedsiębiorstw. Firmę tworzy zespół specjalistów i konsultantów, a szkolenia prowadzone są przez doświadczoną kadrę trenerską o wysokich kompetencjach. Najlepsi trenerzy, z którymi współpracuje firma zrealizowali blisko 2 000 godzin szkoleniowych z wiodących tematów.

Spółka jest pierwszą w kraju jednostką szkoleniową, która otrzymała akredytację Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego na realizację szkoleń dla osób ubiegających się o wydanie certyfikatu Instalatora OZE. Akredytacja UDT została przyznana Spółce w czerwcu 2014 roku, dla wszystkich pięciu rodzajów odnawialnych źródeł energii, które zgodnie z nowym prawem energetycznym wchodzą w zakres certyfikacji Instalatora OZE, a są to:

Firma świadczy usługi na terenie całej Polski, a jednostkę organizacyjną posiada w woj. podkarpackim. Do zadań spółki należy kompleksowe zarządzanie szkoleniami od rekrutacji uczestników przez dobór kadry trenerskiej oraz realizację szkoleń aż po ocenę efektywności szkoleń.

 

Prowadzimy specjalistyczne, dedykowane szkolenia związane z internacjonalizacją przedsiębiorstw sektora MŚP, świadczymy usługi doradcze. Organizujemy misje i wyjazdy targowe.